Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji twórcy Forgotten Realms

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2016, 11:03


Kategorie: Newsy

Założone w zeszłym roku kanadyjskie Pracownia Borealys Games zapowiedziało swój Naczelny projekt. Okazało się Zanim RPG akcji Mages of Mystralia, które skoncentruje się na walce Poza pomocą rozbudowanego systemu magii. W tym momencie Wytwórczość zmierza wyłącznie na pecety i ma trafić W kierunku sprzedaży w przyszłym roku. Deweloperzy Nie ma mowy wykluczają Jednakże opracowania w późniejszym terminie edycji konsolowych. Opłaci się wspomnieć, że Podczas Śmiertelnik Świat gry jak również Oj scenariusza odpowiada Ed Greenwood, W takim razie Papcio Zapomnianych Krain (ang. Forgotten Realms), będących najpopularniejszym światem z rodziny Dungeons & Dragons.

Akcja gry toczyć się będzie w Kosmos fantasy, w którym osoby dysponujące zdolnościami magicznymi budzą Duch pokutujący/zmarłego i nienawiść. W kampanii wcielimy się w wypędzoną z rodzimej wioski młodą czarodziejkę imieniem Zia. Luba postanowi udać się na wyprawę, Przy której spróbuje rozwinąć swoje talenty i spotkać podobnych Oj magów.


Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji od twórcy Zapomnianych Krain - tablica #1

Jak na RPG akcji przystało, w Mages of Mystralia zajmiemy się głównie eksplorowaniem świata, wypełnianiem zadań i walką. Sposób potyczek oparty będzie wyłącznie na zaklęciach. W ciągu przygód Kobieta bohater ma gromadzić runy aktywujące konkretne efekty magiczne. Będziemy mogli je Według uznania łączyć, tworząc tym samym niemalże nieskończoną liczbę kombinacji skutkujących nowymi zaklęciami.

Tempo Turniej ma być Dużo szybkie, przypominając niemalże oldskulową strzelankę. Z tego powodu, Żeby odnosić sukcesy będziemy musieli się wykazać Nie ma mowy Ledwie (co) pomysłowością Beretem rzucić tworzeniu zaklęć, Ależ również dobrym refleksem. Magia wykorzystamy także Przy rozwiązywania licznych zagadek logicznych.

Na tym kończą się udostępnione Wskroś autorów informacje. Na więcej konkretów Takiego będziemy Jakkolwiek musieli długo czekać. Twórcy zamierzają się gdyż stawić z grywalnym demem na konwencie PAX East, który odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia tego roku. W tamtych/tych czasach powinniśmy otrzymać również zapisy rozgrywki.

  1. Mages of Mystralia – Szpalta oficjalna gry

Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji od twórcy Zapomnianych Krain - informacja #3


Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji od twórcy Zapomnianych Krain - wyjaśnienie #4


Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji od twórcy Zapomnianych Krain - tablica #5


Mages of Mystralia - zapowiedziano RPG akcji od twórcy Zapomnianych Krain - obrazek #6


Tagi: gry na świecie Borealys Games Ed Greenwood Mages of Mystralia RPG akcji PC
Zostaw komentarz: