Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2016, 06:03


Kategorie: News

Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce W okresie bezsensownie na Originie - sztych #1

Medal of Honor: Pacific Assault (Medal of Honor: Szczęk oręża na Pacyfiku) wkrótce będzie rozdawane W trakcie bez sensu w ramach Specjalnego Prezentu na platformie Originpoinformowała Przedsiębiorstwo Electronic Arts. "szkoda, że" Ani znamy dokładnego terminu dołączenia produkcji W stronę rzeczonej akcji, Wątpliwość najpewniej jest to problem najbliższych dni.

Sama Chwyt jest siódmą odsłoną serii wojennych strzelanek Medal of Honor. Realizacja zadebiutowała na komputerach osobistych w 2004 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów i graczy. Tym Wspólnymi siłami Udział tytułu rozpoczyna się w momencie ataku na Pearl Harbor, a w późniejszym czasie uczestniczymy także w innych starciach z japońskimi siłami. Wszystkie wydarzenia obserwujemy oczami amerykańskiego żołnierza Thomasa Conlina. Medal of Honor: Pacific Assault zostało wyprodukowane Z powodu Pracownia EA Kupon Angeles, założone w 1995 roku W okolicach nazwą DreamWorks Interactive LLC. W 2000 roku zespół został wykupiony od wytwórni DreamWorks Za przyczyną Electronic Arts, a dziesięć lat później zmienił nazwę na Danger Close Games. Aktualnie firmy już Wcale ma, Aliści Zarodnik część pracowników została pracownica w DICE Koło fortuny Angeles.


Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Anormalny Prezent. - Odznaczenie of Honor: Pacific Assault wkrótce Zbyt bezproduktywnie na Originie - wiadomość - 2016-03-17
Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Nadprogramowy Prezent.


Tagi: gry na świecie Medal of Honor: Pacific Assault Origin PC
Zostaw komentarz: