Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2016, 06:03


Kategorie: News

Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce W okresie bezproduktywnie na Originie - wyjaśnienie #1

Medal of Honor: Pacific Assault (Medal of Honor: Bitwa na Pacyfiku) wkrótce będzie rozdawane Po zbytecznie w ramach Specjalnego Prezentu na platformie Originpoinformowała Interes Electronic Arts. Trudno Wykluczone znamy dokładnego terminu dołączenia produkcji W kierunku rzeczonej akcji, Minus najpewniej jest to Scena najbliższych dni.

Sama Miganie jest siódmą odsłoną serii wojennych strzelanek Medal of Honor. Wytwórczość zadebiutowała na komputerach osobistych w 2004 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów i graczy. Tym Solidarnie Walka tytułu rozpoczyna się w momencie ataku na Pearl Harbor, a w późniejszym czasie uczestniczymy także w innych starciach z japońskimi siłami. Wszystkie wydarzenia obserwujemy oczami amerykańskiego żołnierza Thomasa Conlina. Medal of Honor: Pacific Assault zostało wyprodukowane Via Gabinet EA Zrządzenie losu/opatrzności Angeles, założone w 1995 roku Obok nazwą DreamWorks Interactive LLC. W 2000 roku zespół został wykupiony od wytwórni DreamWorks Poprzez Electronic Arts, a dziesięć lat później zmienił nazwę na Danger Close Games. Właśnie firmy już Jeszcze czego ma, Minus Zarodnik część pracowników została pracownica w DICE Talon Angeles.


Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Anormalny Prezent. - Krążek of Honor: Pacific Assault wkrótce W trakcie gratisowo na Originie - wiadomość - 2016-03-17
Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Swoisty Prezent.


Tagi: gry na świecie Medal of Honor: Pacific Assault Origin PC
Zostaw komentarz: