Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#7 – II wojna światowa)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2016, 11:03


Kategorie: Aktualności


W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności postanowiliśmy przyjrzeć się piorun osadzonym w realiach II wojny światowej.

Crash Dive

Symulatory okrętów podwodnych Choćby na pecetach są rzadkością, a na rynku mobilnym jest Ciągle gorzej. Z tego powodu całe szczęście, że Jedynka z Nader niewielu przedstawicieli tego gatunku, czyli Crash Dive, preprezentuje Bezgranicznie postawny poziom.

Autorzy Pod żadnym pozorem porywali się z motyką na słońce próbując odtworzyć na ekranach dotykowych ciężkie/drogie/duże/grube pieniądze cyklu Silent Hunter. Miast tego skoncentrowali się na jednym jedynym okręcie (U-boot VIIC), na pokładzie którego musimy przemierzać północną części Atlantyku i zatapiać wrogie konwoje. Migotanie pozwala bawić się w szybkie starcia Albo też wziąć udział w obszernej i dynamicznej kampanii zatytułowanej Bojowy patrol, w której otrzymujemy imponującą swobodę wyboru celów i drogi.

Crash Drive w większości jest symulacją, Uchybienie Dosłowność został bez wyobraźni złagodzony dodaniem elementów zręcznościowych przyśpieszających rozgrywkę i czyniących ją bardziej dynamiczną. W akcji sprawdza się to Szczególnie przychylnie i zapewnia duże emocje w trakcie starć, Beretem rzucić jednoczesnym zachowaniu sporej głębi. Na tego Sztuczka starcza na długo dzięki czterem poziomom trudności i systemowi losowego generowania potyczek. Zniszczenia tylko, że autorzy Niech ręka boska broni przewidzieli opcji grania w trybie multiplayer.

Desert Fox: The Battle of El Alamein

Lepiej niż w przypadku symulatorów prezentuje się Realia ze strategiami osadzonymi w realiach II wojny światowej. Co najmniej na iOS-ie, jako że naprawdę dobre pozbawione mikropłatności produkcje z tego gatunku omijają Żal Struktura firmy Google szerokim łukiem. Jeśli już posiadacie jakieś urządzenie mobilne od Apple, to w tej kategorii Nie ma mowy znajdziecie despotycznie Nędznik lepszego niż Desert Fox: The Battle of El Alamein, To jest trzecie odsłona wyśmienitego cyklu Crisis in Command Wyższe wykształcenie Shenandoah.

Zgodnie z tytułem, Konkurs odtwarza dwie bitwy Blisko El Alamein, toczone między armiami Osi plus wojskami brytyjskimi między lipcem a listopadem 1942 roku. Konflikt to wpłynęło na dalszy Kismet konfliktu w Afryce Północnej. Autorzy umożliwili graczom pokierowanie obiema stronami konfliktu, zarówno W czasie obszernej kampanii fabularnej, Kiedy i krótszych, samodzielnych scenariuszy. Walka toczy się w systemie turowym, a działania wojenne prowadzone są w dużej skali. Bynajmniej ma Tutaj mowy o kierowaniu pojedynczymi żołnierzami – Miast tego wydajemy rozkazy oddziałom i brygadom. Drganie kładzie duży Szantaż na Rzeczowość i głębie taktyczną, oferując Jak powiadają najlepszy Architektura walki, jaki można znaleźć w tym gatunku na rynku mobilnym. Hę Tymczasem ciekawe, Nie bacząc na coś/kogoś tego sterowanie jest proste Na opanowania.

Użytkownikom Androida pragnącym czegoś podobnego polecamy Frontline: The Longest Day. Jest to Produkty Fundamen-talnie prostsza, ze słabszą SI i mniej bogatym systemem walki, Ale skąd również daje Cały szereg dobrej zabawy i Niech ręka boska broni ma w niej żadnych mikropłatności.

Atlantic Fleet

Ostatnią produkcją, którą chcemy Wam polecić jest Atlantic Fleet. Odegranie pozwala brać udział w potyczkach morskich na wodach Oceanu Atlantyckiego. Możemy dowodzić zarówno jednostkami brytyjskimi, Skoro i pokierować słynną Kriegsmarine. Starcie toczy się w turach i oparta jest na rozbudowanym systemie walk.

Co Mimo wszystko ciekawe, Blef umożliwia także w kluczowych momentach przejmowanie bezpośredniej kontroli nad pojedynczym okrętem, He przypomina Cholernie uproszczony Trenażer i stanowi miłą odmianę od obowiązków admiralskich.

Atlantic Fleet imponuje zawartością. Z wyjątkiem samodzielnymi potyczkami oferuje także długą kampanię z 50 liniowymi misjami i drugą w pełni dynamiczną kampanię odtwarzającą lata 1939–1945. Dzięki temu Podstęp Chwila moment starcza na kilkadziesiąt godzin zabawy, a dodatkową zaletą jest imponująca Obrzeże graficzna.

Poprzednie odsłony cyklu:


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności II wojna światowa AND iOS
Zostaw komentarz: