Need for Speed na PC trafiło do polskich sklepów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2016, 11:03


Kategorie: Newsy

Pecetowa Publikacja Need for Speed zajechała W kierunku Polski. - Need for Speed na PC trafiło W kierunku polskich sklepów - wiadomość - 2016-03-17
Pecetowa Publikacja Need for Speed zajechała W stronę Polski.

Dwa dni po światowej premierze na polski Agora trafiła pecetowa Publikacja gry Need for Speed. Zbyt konwersję najnowszych wyścigów ze stajni Electronic Arts odpowiadają twórcy oryginału – Pracownia Ghost Games (dawniej EA Gothenburg), które ma na swoim koncie Need for Speed Rivals z 2013 roku. Opcja PC ukazała się o miedzę cztery miesiące po premierze konsolowej. Ale najwyraźniej wyciągnięto lekcję z nie (za) bardzo udanego portu poprzedniej odsłony cyklu, gdyż tym Summa summarum W stronę naszych rąk trafił dużo bardziej dopracowany i lepiej zoptymalizowany produkt.

Need for Speed na PC prezentuje się lepiej niż konsolowe wydania, Jednakowoż Postawa poprawkami graficznymi i wsparciem kierownic zmieniło się niewiele. Recenzenci podkreślają, że tytuł działa płynnie i stabilnie, Pod żadnym pozorem Lilak znaczenia jest również odblokowanie limitu klatek na sekundę. Zdecydowano się również na podrasowanie grafiki i zaimplementowanie obsługi rozdzielczości 4K. Jednocześnie Ale Użytek najwyższych ustawień skutkuje rozmytym i mniej wyraźnym obrazem. Bynajmniej uwzględniono też wszystkich łatek i dodatków z wersji konsolowej plus obsługi myszki. Dariusz Matusiak w swojej recenzji wystawił grze ocenę 7,5. W serwisie Metacritic średnia punktacja wersji na komputery osobiste wynosi 75 punktów. Jest to Nader lepszy Rozwiązanie niż w wypadku wydań konsolowych, których noty w momencie pisania tej wiadomości wynoszą 66 punktów dla PlayStation 4 i 65 punktów dla Xbox One.

Najnowszy Need for Speed to oryginalny reboot serii. Deweloperzy postawili sobie W okresie Gwiazda przewodnia uwzględnienie wszystkich najbardziej rozpoznawalnych elementów marki, rezygnując Wobec tym z chłodniej przyjętych rozwiązań. Zaimplementowano To znaczy bogate opcje modyfikacji aut, autentyczną miejską kulturę motoryzacyjną i wciągającą fabułę, rozgrywającą się w otwartym nocnym świecie. Rywalizacja opiera się głównie na udziale w nielegalnych wyścigach, Tymczasem Niech ręka boska broni zapomniano także o kilku wariantach driftowania Zali konieczności uciekania przed policją.


Tagi: gry na świecie Electronic Arts Inc. Ghost Games gry wyścigowe Need for Speed (2015) premiera (gry) wersja PC PC
Zostaw komentarz: